googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Навчання для водіїв Конотопського трамвая стартувало

28 травня 2019, 16:37Топ Конотоп
700
Навчання для водіїв Конотопського трамвая стартувало
Фото:  Центр зайнятості
До кінця жовтня поточного року трамвайний парк Конотопа збільшиться на шість модернізованих трамваїв, які прибудуть у наше місто з Європи.

Не залишився осторонь процесів відродження конотопського трамвая і Конотопський міськрайцентр зайнятості. Так, 13 травня 2019 року у Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочала навчання група безробітних, направлених Конотопським міськрайцентром зайнятості,  за професією «водій трамвая» у кількості 11 осіб. Протягом тижня вони вивчали теоретичний матеріал, відвідали трамвайне депо, ознайомилися з містом.

20 травня майбутні водії конотопських трамваїв повернулися у рідне місто, щоб продовжити навчання на базі КП «Конотопське трамвайне управління». Під час занять безробітні вивчать правила дорожнього руху та будову трамвая, ознайомляться з роботою різних приладів та електромережі, опанують навички водіння,  отримають знання з охорони праці й техніки безпеки, засвоять правила поведінки і культуру обслуговування пасажирів.

По закінченню навчання безробітні отримають свідоцтва про присвоєння кваліфікації та водійські посвідчення. Таким чином проблема нестачі водіїв на даному підприємстві буде вирішена.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста