googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Названі пріоритетні напрями розвитку Конотопщини у 2017 році

11 січня 2017, 13:19Андрій Кривулько
1079
Названі пріоритетні напрями розвитку Конотопщини у 2017 році
Фото:  Бізнес-UA
В Конотопській районній державній адміністрації презентували головні аспекти Програми соціально-економічного розвитку Конотопського району у поточному році.

Про це повідомили у прес-службі Конотопської РДА.

Серед пріоритетних завдань у 2017 році — результативне функціонування суб’єктів господарювання району, які є основою для розвитку сільських територій. Зокрема у поточному році в економіку району планується залучення до 260 мільйонів гривень інвестицій в основний капітал за рахунок усіх джерел фінансування.

Програмою передбачено реалізація ряду заходів щодо продовження стабільної роботи промислових підприємств району. Згідно із прогнозами, обсяг реалізованої продукції збільшиться на 4,5%.

В аграрній галузі планується подальше нарощування потужностей із зберігання сільськогосподарської продукції. Очікується незначне збільшення поголів’я великої рогатої худоби в усіх категоріях господарств району; передбачено зростання обсягів виробництва озимої пшениці, соняшнику. Темп виробництва валової продукції сільського господарства у 2017 році планується на рівні попереднього року.

Визначено пріоритетом і ефективне використання усіх наявних ресурсів, впровадження заходів із енергоефективності і енергозбереження. З метою залучення на ці заходи коштів з ДФРР на суму понад 10,7 мільйона гривень, розроблено проекти щодо капітального ремонту будівель Жовтневського, Шевченківського, Вирівського, Гружчанського та В.Самбірського НВК.

У районі будуть продовжуватися роботи  з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування. Заплановано втілення 5 проектів щодо капітальних ремонтів доріг на території Дубов'язівської селищної, Великосамбірської, Бочечківської, Козацької сільських рад за кошти з державного бюджету на суму понад 8,2 мільйона гривень.

Для удосконалення первинної медико-санітарної допомоги у 2017 році планується капітальний ремонт Вирівської та Попівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини, на що передбачено кошти з районного бюджету; у галузі освіти — придбання шкільного автобусу, проведення поточних ремонтів харчоблоків їдалень опорних шкіл та поновлення їх технологічного обладнання, придбання комп’ютерної та мультимедійної техніки та оновлення матеріально-технічної бази НВК; у галузі культури — заплановані ремонтні роботи у клубних закладах за рахунок сільських бюджетів та їх технічне оснащення за кошти районного та сільських бюджетів.

Для забезпечення підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства у 2017 році визначено будівництво 30 кілометрів нових водопровідних мереж на території Козацької та Сахнівської сільських рад; встановлення 500 енергозберігаючих освітлювальних приладів, 8 приладів диференційного обліку електроенергії.

Для поліпшення екологічної ситуації в районі продовжуватиметься робота, пов’язана з технічним станом та благоустроєм водойм. Зокрема, заплановано капітальний ремонт шлюзу-регулятору для покращення гідрологічного режиму річки Куколка на території Вирівської та Попівської сільських рад та капітальний ремонт гідрологічної споруди та земляної дамби на території с. Шпотівка. На ці заходи програмою передбачаються кошти з обласного бюджету в сумі 1,25 мільйона гривень.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста