googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Новий потяг «Лисичанськ – Ужгород»: конотопці отримали «преміум» графік

4 грудня 2017, 11:11Андрій Кривулько
1272
Новий потяг «Лисичанськ – Ужгород»: конотопці отримали «преміум» графік
Фото:  ТопКонотоп
З 12 грудня «Укрзалізниця» запускає новий маршрут «Ужгород - Лисичанськ». Потяг курсуватиме через Суми, Конотоп, Буринь, Ворожбу та Білопілля із «преміум» прибуттям до Львова — о 8:05.

Про це повідомив завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ та експерт з транспорту Дмитро Власенко.

«Відтепер мешканці Сум, Бурині, Ворожби, Білопілля, Конотопу матимуть щоденне, зручне сполучення зі Львовом, із "преміум" прибуттям о 8:05, станціями Славське, Лавочне, Воловец — звідки можна дістатись гірськолижних баз та інших міст відпочинку. Не тільки Сумщина, але й Чернігівщина (Бахмач, Ніжин) буде мати змогу доїхати у вищеперелічені пункти», — зазначив експерт.

Варто зазначити, що «Ужгород - Лисичанськ» — це найдовший маршрут «Укрзалізниці». Він пролягатиме через Закарпаття: Ужгород, Мукачево, Воловець, Славське (відомі курорти), потім Львів, Київ, Суми, Харків, а далі — Кремінна, Сватове, Рубіжне та Лисичанськ. Склад потягу — 16 вагонів: 1 СВ, 7 купе та 8 плацкартних.

У вівторок, 12 грудня, вартість квитків з Конотопу (із білизною) складає 179,6 грн у купе, 150,31 грн. у плацкарті, 398.41 грн. у СВ.

З Конотопа потяг відправляється о 19:19, до Львова він прибуває о 8:05, в Ужгороді — о 14:25. У зворотному напрямку потяг вирушає з Ужгороду о 19:50, зі Львову — о 2:00, у Конотоп прибуває о 15:19.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста