googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Новообраний мер Конотопа зустрівся з підприємцями: основні тези

9 листопада 2015, 09:56Андрій Кривулько
595
У суботу, 7 листопада, о 14:00 у великій залі Конотопської міської ради відбулася зустріч міського голови Артема Семеніхіна з підприємцями міста.

«Одразу я хочу розвіяти всі міфи про кримінальні справи та іншу маячню…»

Міській голова розповів, як сам займався підприємництвом, як заробив перший мільйон та як у нього потім «віджимали» бізнес. З його слів, маючи 36 гривень у кишені, він домовився та орендував кіоск у Києві. Реалізовував там їжу швидкого приготування (на кшталт «Колобка» у Конотопі). Приблизно за рік роботи Артем Семеніхін мав близько 15 таких кіосків и вже заробив мільйон гривень. Був і співвласником одного з ринків у Києві — на станції метро «Академмістечко».

З бізнесом не було проблем, поки пан Семеніхін не пішов у політику і не став опонентом Андрія Деркача на виборах у Верховну Раду по 159 округу. За словами мера, тоді йому пропонували гроші за «злив» своєї кандидатури, здійснили 2 замахи на його життя та погрожували посадити до в’язниці.

Засудити не вдалося — його лише оштрафували на 860 гривень. Проте, за 2 тижні, поки він був у СІЗО, «віджали» весь бізнес. Залишили 1 магазин.

«Той, хто прийде до мене з «магаричом» — забере його назад. Ніякої розмови не буде».

Артем Семеніхін запевнив, що його не цікавить нажива. Ніяких «компенсацій», «магаричів» та «подяк у конвертах» він не прийматиме. Він також заявив, що найближчим часом ми переконаємося у відвертості його слів.

Мер розповів, що до нього вже підходили просити за деяких чиновників: за пані Шерудило та пані Беспалу. За його словами, вони будуть першими, кого він звільнить.

«Я сам був підприємцем. Я відчув на собі всі «прєлєсті» роботи влади…»

Міський голова називає підприємців надією міста. Мета цього зібрання — створення у Конотопі економічної ради. Ця рада потрібна для комунікації між владою і бізнесом. Вона не обмежена у кількості і туди запрошуються всі підприємці. Раз на місяць плануються колективні збори, на яких будуть обов’язково присутні земельний і архітектурний відділи та податкова. Також будуть запрошуватися представники з різних профільних міністерств та відомств країни й області.

За словами пана Семеніхіна, конотопський бізнес — це той скелет міста, на якому потрібно наростити м’язи. Саме бізнес повинен сплачувати податки та утримувати місто. Тому чесних підприємців він буде захищати, а проти «бєспрєдєльщиків» буде жорстка реакція.

«Огрохінщини в Конотопі не буде…»

Мер запевнив, що не буде ніяких «польових внесків» на тротуарну плитку, чи на щось ще. Як розповів Артем Семеніхін, збирати гроші якщо і будуть, то на добровільній та анонімній основі. На сайті міськради опублікують оголошення та банківський рахунок. Хто хоче — допомагає.

Наприкінці зустрічі підприємці висловили свої пропозиції та побажання. Зокрема, одним з проблемних питань для них є стихійна торгівля. Міський голова відповів, що планує створити комунальне підприємство «Конотопські ринки». Там сільські жителі зможуть реалізовувати свою продукцію. А з «чорними підприємцями» допоможе боротися новий начальник міліції, якого скоро представлять місту. За словами Артема Семеніхіна, він справжній фанат своєї справи.

Юрій Цибулько


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста