googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Нововведення Укрзалізниці: конотопці не можуть сісти в потяг «Конотоп-Чернігів»

5 грудня 2016, 13:08Андрій Кривулько
1137
«Укрзалізниця» заборонила здійснювати посадку та висадку пасажирів потягу №657/658 Конотоп-Чернігів на станції Конотоп.
Про це повідомив завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт з транспорту Дмитро Власенко.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2016 року «Укрзалізниця» вирішила скасувати зупинки по станціям Конотоп та Бахмач потягів №5/6 Москва-Київ, №23/24 Москва-Одеса, №56/90-55/89 Москва-Хмельницький/Жмеринка.

За даними експерта, у складі потягу 5/6 Москва-Київ є група причепних вагонів Москва-Чернігів. Ці вагони по станції Конотоп відчеплюються і їдуть до Чернігова окремим потягом №657/658 Конотоп-Чернігів. Посадка та висадка пасажирів на цей потяг також заборонена.

«Можна «привітати» мешканців міста із цією подією бо до Чернігова вони більш потягом їздити вже НЕ МОЖУТЬ. Вдумайтеся у назву «Конотоп-Чернігів». Є потяг, а мешканці Конотопу сісти в нього не можуть. Маразм. УЗ «робить» усе для людей!!!» — коментує ситуацію Дмитро Власенко на своїй сторінці у Facebook.

Нині у Конотопа фактично немає прямого залізничного сполучення з Черніговом. Щоб дістатися на потязі до Чернігова потрібно робити пересадку на станції Ніжин.

Варто зазначити, що в «Укрзалізниці» прокоментували рішення про скасування зупинок поїздів, що прямують з Москви через Конотоп.

ТопКонотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста