googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Оголошується конкурс: в Конотопі пропонують гроші за просування туризму

7 липня 2017, 09:43Анастасія Залозна
1787
ГО «Міжрегіональна спілка журналістів Конотопщини» спільно з туроператором «TUI» влаштували конкурс журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини» з призовим фондом у 9 тисяч гривень.

Як повідомляється на сторінці ГО «МСЖК» у Facebook, конкурс має на меті популяризацію Конотопщини в України та світі, сприяння розвитку туризму та туристичної інфраструктури в регіоні, формування громадської думки щодо перспектив туризму в Конотопі.

«Наш регіон має всі шанси стати потужним туристичним центром України. Цим конкурсом ми хочемо сформувати туристичний імідж Конотопщини, створити інфоприводи для розвитку туристичного бізнесу та підвищити повагу до рідного краю у місцевих жителів», — коментує голова ГО «МСЖК» Андрій Кривулько.

Взяти участь у конкурсі можуть журналісти, громадські діячі, літератори, освітяни та інші бажаючі з усієї країни. Учасники самостійно обирають конкретну тему в рамках заявленої тематики конкурсу та готують журналістський матеріал у будь-якому жанрі: стаття, нарис, інтерв’ю, замітка, фото- та відеорепортаж.

Роботи приймаються з 7 липня по 1 жовтня 2017 року на електронну адресу інтернет-порталу «ТопКонотоп»: topkonotop@ukr.net (обов’язково вказати тему листа «Конкурс»). Автори трьох кращих робіт отримають грошові винагороди: за перше місце — 5 тисяч гривень, за друге — 3 тисячі гривень, за третє — 1 тисячу гривень.

Положення про конкурс доступне за цим посиланням: https://goo.gl/4zAnkB

ГО «МСЖК» щиро дякує туроператору «TUI», телекомунікаційній компанії «Зурбаган», мережі будівельних магазинів «ВМВ», сервісному центру «SET-Master», ТОВ «Спецавтоматика», компанії «Гродас» та фірмі «Oфіс-Центр» за сприяння у організації та проведенні конкурсу.