https://ticketsbox.com/ Оприлюднена е-петиція про припинення повноважень міського голови Конотопа - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

З'явилась е-петиція про припинення повноважень міського голови. Семеніхін дав коментар

18 вересня 2017, 13:01Андрій Кривулько
2092
З'явилась е-петиція про припинення повноважень міського голови. Семеніхін дав коментар
Фото:  profspilka.kiev.ua
На сайті єдиної системи місцевих петицій оприлюднили петицію «Про припинення повноважень міського голови міста Конотоп Артема Семеніхіна».

«Керуючись ч.2, 3 ст.42, ч.2, 3 ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування», у зв'язку з систематичним порушенням міським головою міста Конотоп Артемом Семеніхіним прав і свобод людини і громадянина, Законів України, Конституції України, не забезпеченням здійснення наданих йому повноважень, вимагаємо винести на розгляд сесії Конотопської міської ради проект Рішення про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень міського голови міста Конотоп Артема Семеніхіна», — йдеться у тексті петиції, авторкою якої виступила Інна Анатоліївна Панченко.

На своїй сторінці у Facebook авторка петиції пише, що міський голова не виправдав кредит довіри, наданий йому громадою та систематично порушує Конституцію України, закони, права та свободи громадян. 200 необхідних підписів Інна Панченко називає «першим кроком до відновлення справедливості».

«У людей, які напряму спілкуються з інопланетними прибульцями, інколи трапляються загострення. Вони [загострення] зазвичай залежать від потужності магнітних бурь, які виникають на зірці під назвою Сонце. Тому, на подібні речі від осіб, що ведуть переговори з інопланетним життям я уваги не звертаю. Скільки б авторка цієї «петиції» не отримала грошей від регіоналів, інтелекту це їй не додасть», — прокоментував петицію Артем Семеніхін.

Станом на 13:00 18 вересня петицію підписали 14 осіб із 200 необхідних. Якщо за три місяці звернення набере необхідну кількість голосів, питання мають розглянути.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста