googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Оприлюднено результати голосування депутатів Конотопської міської ради від 28 серпня

29 серпня 2018, 11:05Анастасія Залозна
2534
Оприлюднено результати голосування депутатів Конотопської міської ради від 28 серпня
Фото:  facebook/Наталія Та Сергій Демеха
26 депутатів без міського голови та секретаря міської ради голосували за дострокове припинення їх повноважень, прийняття бюджету, обрання нового секретаря міської ради, керуючого справами міськвиконкому та заступників міського голови.

Нагадаємо, що 28 серпня вчергове не вдалося провести 26-ту сесію Конотопської міської ради. Частина депутатів знову провела «власну сесію» у приміщенні Конотопської районної ради. Результати голосування депутатів з’явилися на офіційному сайті Конотопської міської ради ввечері 28 серпня.

Зокрема, обранці проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Артема Семеніхіна та секретаря міської ради Олени Багрянцевої. Також — про прийняття бюджету, затвердження деяких міських програм, обрання нового секретаря міської ради та заступників міського голови.

Згідно з опублікованими протоколами засідання, в. о. секретаря Конотопської міської ради обрали Тетяну Сизон, а заступниками міського голови — Тараса Омельченка, Інну Пащенко та Володимира Максименка.

Пізніше міський голова Артем Семеніхін у відеозверненні повідомив, що він разом з командою будуть позиватися до суду, оскільки не визнають результати голосування депутатів.

Варто зазначити, що це вже четверта спроба групи депутатів провести засідання сесії без міського голови та секретаря міськради. Попередні відбулися — 14 грудня, 6 червня та 26 липня. Рішення, які були прийняті під час цих засідань, так і не набули чинності.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста