googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Оптимізація освіти в Конотопі: перукарі навчатимуться разом з будівельниками

6 вересня 2016, 13:37Андрій Кривулько
2169
До Конотопського вищого професійного училища (ПТУ №4) приєднають Конотопське професійне технічне училище (ПТУ №20) та  Конотопський професійний ліцей (ПТУ №8).

Про це йшлося у відео-сюжеті телеканалу «Кон-такт».

Повідомляється, що управлінням освіти області та міста розроблена відповідна програма оптимізації професійно-технічної освіти в місті Конотоп.

Начальник відділу освіти Конотопської міської ради Ольга Беспала зазначила, що на сьогодні Конотоп має досить складну ситуацію щодо функціонування трьох закладів профтехосвіти на території міста. Заклади фінансуються із міського бюджету і на рік пішла сума коштів у розмірі майже 19 мільйонів гривень для забезпечення їх функціонування. Тому, досить давно вже розглядається питання щодо оптимізації закладів профтехосвіти шляхом приєднання училищ № 8 і № 20 до училища № 4.

Таким чином, в Конотопі замість трьох ПТУ буде одне. Фактично штат викладачів та спеціальності залишаться без змін, але юридично навчальний заклад буде один. Знаходитися він буде на базі училища № 4, а училище № 20 стане філіалом.

Крім того, на останній сесії міської ради, 25 серпня, депутатами одноголосно було підтримано звернення міськвиконкому до міністра освіти і науки Лілії Гриневич, про те, щоб вона підтримала пропозиції щодо оптимізації мережі ДПТНЗ і розміщення на території училища № 8 58-ї мотопіхотної бригади.

Також інофрмується, що рішенням 15 сесії Конотопської міської ради 7 скликання було виділено 300 тисяч гривень для ремонту Конотопського професійного технічного училища (ПТУ №20). Ремонт мав бути здійснений у тих приміщеннях, куди переїдуть групи з Конотопського професійного ліцею (ПТУ №8).

На сьогодні виникло питання про те, що кошти майже не освоєні і студентам із училища № 8, по суті, переїжджати нікуди.

 

Топ Конотоп 

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста