googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Патріарх Філарет нагородив настоятеля Підлипенської церкви медаллю «За жертовність і любов до України»

22 травня 2017, 16:58Андрій Кривулько
1498
Патріарх Філарет нагородив настоятеля Підлипенської церкви медаллю «За жертовність і любов до України»
Фото:  Фіртка
Сьогодні, 22 травня, під час урочистостей з нагоди 365-ї річниці відкриття Свято-Миколаївського козацького храму настоятель Василь Бринчак був нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України».

Нагороду від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета вручив секретар Сумської єпархії митрофорний протоієрей Петро Попадинець.

«Скільки він перевіз нашим хлопцям в АТО допомоги. При тому всьому, знаходячись у російський церкві, як його гонили і як до нього відносилися. Але мало того, не тільки допомагав нашим хлопцям, але й перевів храм з Московського патріархату у Київський майже на кордоні з Російською Федерацією, щоб показати, яка істинно православна церква. Тому владика вирішив представити до патріаршої нагороди, якою нагороджуються наші воїни, волонтери, митрофорного протоієрея Василя Бринчака медаллю «За жертовність і любов до України». Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет», — розповів Петро Попадинець.

Медаль «За жертовність і любов до України» — відзнака Української православної церкви Київського патріархату. Медаллю нагороджують за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви в ході Революції гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України — Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальонам тощо.

Варто зазначити, що за останні 15 років на Конотопщині відзнаки від Патріарха отримували лише двоє людей.

Нагадаємо, сьогодні у Підлипному відбулося урочисте святкування Дня Святого Миколая та 365-ї річниці відкриття Свято-Миколаївського козацького храму.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста