googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Петиція про розпуск Конотопської міської ради набрала необхідну кількість голосів

6 жовтня 2017, 11:24Андрій Кривулько
612
Петиція про розпуск Конотопської міської ради набрала необхідну кількість голосів
Фото:  Вікіпедія
В міськраді повинні розглянути петицію, в якій вимагають розпустити Конотопську міську раду. Необхідних 200 підписів петиція набрала за 3 дні.

Відповідна петиція «Про підтримку Конотопському міському голові Семеніхіну А.Ю. та вимогу розпуску Конотопської міської ради» була зареєстрована 3 жовтня та станом на 6 жовтня зібрала 205 голосів. Автором петиції виступив Андрій Оселедець.

«З березня 2017 року в місті Конотоп склалася складна соціально-економічна ситуація у зв’язку з бездіяльністю депутатів Конотопської міської ради, які систематично не з’являються на сесіях та відмовляються брати участь у вирішенні нагальних для міста питань», — йдеться у тексті петиції.

Крім цього, автор висловлює підтримку міському голові Артему Семеніхіну. Він також пропонує винести на розгляд ради проекти рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» та «Про висловлення недовіри голові Сумської ОДА Миколі Клочку».

Нагадаємо, що наразі триває розгляд іншої петиції — «Про припинення повноважень міського голови міста Конотоп Артема Семеніхіна». Відповідь мають надати протягом 7 днів.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста