googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Підліток з Конотопа приготував борщ на вершині Говерли та нагодував ним півсотні туристів

12 липня 2016, 07:25Андрій Кривулько
735
14-річний хлопець з Конотопа Іщенко Микита приготував червоний український борщ на найвищій точці України — на вершині гори Говерла.

Як повідомляє «Вектор Ньюз», підліток не тільки самостійно заніс на висоту 2061 метр над рівнем моря всі необхідні для українського борщу продукти, 10 літрів чистої карпатської води, весь інвентар і спорядження, а й люб'язно нагодував борщем до півсотні туристів, які перебували на той час на Говерлі.

Подібне видовище здивувало не лише присутніх туристів, а й навіть самих «запеклих» провідників. Ніхто з них ніколи не бачив, щоб на Говерлі кого-небудь годували українським борщем. А тим більше, щоб кухарем «короля української кухні» був 14-річний підліток. Як з'ясувалося, цей хлопець має справжній кулінарний талант. У соцмережах і YouTube він відомий під псевдонімом Микита Сергійович. Всі його рецепти — це професійні майстер-класи з кулінарії.

«Масове поїдання» українського борщу на вершині гори Говерла Микита присвятив 25-річчю незалежності України. Він публічно заявив, що і далі буде прославляти свою країну і свою національну кухню на весь світ.

Приготувавши 10 літрів борщу на вершині Говерли в 14 років, підліток встановив неофіційний рекорд України.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста