googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Пленарне засідання Конотопської міської ради знову не відбулося

7 жовтня 2017, 10:45Андрій Кривулько
2204
Пленарне засідання Конотопської міської ради знову не відбулося
Фото:  Генадій Тарасенко
Заплановане на сьогодні, 7 жовтня, шосте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму. У сесійній залі були присутні лише 11 депутатів з 36.

Міський голова заявив, що дата наступного засідання поки невідома.

Нагадаємо, пленарне засідання мало відбутись 30 вересня. У сесійній залі тоді була присутня більшість депутатів — 28 з 36. Засідання тривало півтори години, але фактично не було прийнято жодного проекту рішення. Після чергової суперечки в сесійній залі, міський голова оголосив перерву.

Варто зазначити, що після оголошення перерви в сесійній залі сталася бійка, під час якої постраждав депутат міської ради Анатолій Поляков. У бійці брав участь депутат міської ради Олександр Кирій, який наніс Полякову кілька ударів.

За подіями в Конотопській міськраді поліція розпочала два кримінальні провадження — нанесення легких тілесних ушкоджень та погроза вбивством.

2 жовтня біля міського відділу поліції зібрались люди, які вимагали справедливого розслідування бійки в міськраді.

4 жовтня міський голова Артем Семеніхін, секретар міської ради та представники окремих депутатських фракцій виступили у Верховній Раді. Вони закликали парламент якомога швидше поставити питання про розпуск Конотопської міської ради та призначити проведення позачергових виборів.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста