googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Поліція Сумщини провела координаційну нараду з представниками Громадянської мережі ОПОРА

22 березня 2019, 09:38Топ Конотоп
283
Поліція Сумщини провела координаційну нараду з представниками Громадянської мережі ОПОРА
Фото:  Google
Станом на 21 березня на території Сумської області зареєстровано 130 подій, пов’язаних із виборчою кампанією, з яких 42 стосувалася можливого підкупу виборців; 51 — порушень під час агітаційних заходів; 37 — інших дій. По кожній з цих заяв проведена ретельна перевірка.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області

У нараді приймали участь керівники ГУНП області, начальники структурних і територіальних підрозділів поліції а також представники ОПОРИ — регіональний координатор громадянської мережі ОПОРА Святослав Бабіля, координатор спостереження ОПОРИ на Сумщині Ірина Стегній, омбудсмен Валентина Волік

За результатами проведеної роботи 93 матеріали розглянуто відповідно до ЗУ «Про звернення громадян», по 7 — тривають перевірки. Складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення. Зокрема:

— у Шостці по 184 КУпАП, пошкодження неповнолітнім виборчої агітації, ст. 179 КУпАП, спроба крадіжки печатки з приміщення ОВК громадянином в стані алкогольного сп’яніння,

— у Конотопі– ст. 173 КУпАП, висловлювання нецензурною лайкою у бік членів громадської організації, ст. 178 КУпАП, пошкодження агітаційної палатки громадянином в стані алкогольного сп’яніння;

— у Сумах - ст. 173 КУпАП, хуліганські дії біля агітаційної палатки, ст. 173 КУпАП, хуліганські дії біля агітаційної палатки.

За словами начальника ГУНП, поліція Сумщини вже перейшла на посилений варіант несення служби. Тож він закликав начальників відділів та відділень на місцях реагувати на будь-які повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, чітко та професійно їх документувати, незважаючи на політичну приналежність правопорушника, тісно співпрацювати з суміжними правоохоронними органами та громадськими активістами для забезпечення чесності та прозорості виборчого процесу.

За підсумками наради присутні досягли домовленості провести за участі представників ОПОРИ додаткові інструктажі особового складу, які чергуватимуть на виборчих дільницях, а також підтримувати взаємодію, вживати спільних заходів із недопущення на території області правопорушень у передвиборчий період та у день голосування.

Читайте також: Місцева прокуратура наполягає на поверненні земельної ділянки з протиправного користування


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста