googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Портал «ТопКонотоп» перейшов у розпорядження незалежних журналістів

7 лютого 2018, 17:20Анастасія Залозна
1302
Портал «ТопКонотоп» перейшов у розпорядження незалежних журналістів
Фото:  ТопКонотоп
ТопКонотоп повністю переходить у розпорядження громадської організації «Міжрегіональна спілка журналістів Конотопщини» в частині розміщення некомерційного інформаційного контенту.

5 лютого голова ГО «МСЖК» Андрій Кривулько та директор ТОВ «Гродас» Олександр Ребров підписали меморандум про співпрацю та партнерство. 

За словами Олександра Реброва, подібний крок створює умови для розвитку незалежної журналістики на місцевому рівні, формує творче середовище для журналістської діяльності у Конотопі.

МСЖК — неприбуткова громадська організація, яка об’єднує журналістів та інших творчих працівників, що займаються пов’язаною із журналістикою діяльністю. Організація була створена у вересні 2016 року з метою всебічного сприяння розвитку журналістської діяльності в регіоні, захисту прав і свобод журналістів.

«Попереду на читачів чекає безліч нововведень: нові рубрики, корисні сервіси, актуальні публікації. Наша команда робить акцент на максимальній об'єктивності та відповідності журналістським стандартам», — наголосив Андрій Кривулько, голова ГО «МСЖК».

Варто зазначити, що ТОВ «Гродас» зберігає за собою право на здійснення на порталі господарської діяльності, не пов’язаної із журналістикою.

Пропонуємо переглянути відео про оновлений ТопКонотоп.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста