googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Президент України реорганізував Конотопський міськрайонний суд

3 січня 2018, 10:53Андрій Кривулько
1962
Президент України реорганізував Конотопський міськрайонний суд
Фото:  УНІАН
У п’ятницю, 29 грудня, Президент України Петро Порошенко підписав низку документів щодо реорганізації судової системи. Згідно указу, у Конотопі та Бурині утворено Конотопський окружний суд.

Відповідний указ №451/2017 опубліковано на сайті глави держави.

Конотопський окружний суд утворено у місті Конотопі, Буринському та Конотопському районах Сумської області із місцезнаходженням у містах Конотопі та Бурині Сумської області шляхом реорганізації (злиття) Буринського районного суду та Конотопського міськрайонного суду Сумської області. Також на Сумщині створено Глухівський, Охтирський, Роменський та Шосткинський окружні суди шляхом реорганізації (злиття) районних судів.

Крім того, іншими указами гарант ліквідував Зарічний та Ковпаківський районні суди у Сумах. Замість них створюється Окружний суд міста Суми. Також ліквідовані Апеляційний та Господарський суди Сумської області. Замість них будуть створені Сумський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Сумську область та Сумський окружний господарський суд.

Варто зазначити, що також Петро Порошенко утворив Північний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Київську, Сумську, Черкаську, Чернігівську області та місто Київ, з місцезнаходженням у місті Києві та Шостий апеляційний адміністративний суд в апеляційному окрузі, що включає Київську, Черкаську, Чернігівську області та місто Київ, з місцезнаходженням у місті Києві.

Читайте також: Сумська облрада прийняла бюджет 2018


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста