https://ticketsbox.com/ Прокуратура оскаржує ухвалу суду щодо учасників сутичок на сесії у Конотопі - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Прокуратура оскаржує ухвалу суду щодо учасників сутичок на сесії у Конотопі

8 серпня 2018, 17:00Анастасія Залозна
1066
Прокуратура оскаржує ухвалу суду щодо учасників сутичок на сесії у Конотопі
Фото:  facebook/Игорь Левченко
Прокуратура оскаржує домашній арешт обраний чотирьом підозрюваним, яких затримали під час сутичок на сесії Конотопської міської ради.

Про це повідомляє сайт «Судова влада України».

До Апеляційного суду Сумської області надійшли апеляційні скарги від правоохоронних органів на ухвали слідчого судді Конотопського міськрайонного суду міста Суми, якими слідчому поліції було відмовлено у взятті чотирьох підозрюваних під варту.

Чоловікам інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 2 ст. 345 (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) КК України.

Зазначається, що розгляд апеляційних скарг призначено на 15 серпня та 17 серпня.

Всі четверо —  жителі міста Суми, двом з яких 22 роки, іншим по 23 роки.

Нагадаємо, 26 липня було заплановано засідання 26-ої і 27-ої сесій міської ради, під час яких мали розглянути ряд питань, серед яких — проект бюджету на 2018 рік. Під час спільного засідання депутатам та міському голові конструктиву знайти не вдалося. Після декількох годин суперечок більшість обранців перемістилася в малий зал, де влаштувала власне засідання. Семеніхін і секретар міськради Багрянцева залишилися в сесійній залі. Депутати голосували за відставку міського голови, але їм не вистачило 1 голосу «за».

Пізніше, під час обговорення депутатами і міським головою питань прийняття бюджету на 2018 рік, яке відбувалося в малому залі засідань, в сесійній залі сталася масова бійка. У поліції повідомили, що під час сутичок на сесії у Конотопі затримали 50 осіб, а начальник Конотопського відділу поліції Богдан Войцеховський розповів, звідки приїхали люди, яких затримали під час бійки у сесійній залі. Згодом у поліції повідомили, що внаслідок сутичок є 12 потерпілих працівників поліції та 9 цивільних осіб, з яких один депутат та один журналіст. До поліції надійшло 39 звернень, всі вони внесені до Єдиного обліку.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста