googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Результати віче в Конотопі: Семеніхін пішки вирушив до Києва

5 серпня 2017, 18:22Анастасія Залозна
8204
Результати віче в Конотопі: Семеніхін пішки вирушив до Києва
Фото:  facebook/Артем Семеніхін міський голова Конотопа
Міський голова Артем Семеніхін вирушив пішою ходою до Києва, щоб особисто віднести звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск Конотопської міської ради.

Про свої наміри міський голова розповів на загальноміському віче, яке відбулося сьогодні, 5 серпня, біля пам’ятника Шевченку в центрі міста.

«Просимо розглянути матеріали подання відповідно до ч. 4 ст. 78 ЗУ «Про місцеве самоврядування», яка передбачає можливість звернення міського голови, громади з питанням призначення позачергових виборів місцевої ради. Оскільки Конотопською міською радою протягом п’яти місяців, починаючи з березня 2017 року і по цей час, не вирішується питання віднесені до її відання, які є нагальними і життєво необхідними для забезпечення життєдіяльності міста. <...> Виходячи з положень чинного законодавства України, в міській раді мають діяти в інтересах територіальної громади відповідного міста. Однак, дії депутатського корпусу Конотопської міської ради суперечать інтересам територіальної громади міста Конотоп. Вважаємо, що є всі законні підстави призначити позачергові вибори, аби сформувати новий склад представницького органу, який буде виконувати покладені на нього завдання», — йдеться в листі до ВРУ та Президента, який зачитав присутнім на віче Артем Семеніхін.

За словами міського голови, як тільки буде розпущено Конотопську міську раду, він напише заяву на складення з себе повноважень міського голови і разом з депутатами піде на вибори.

Наразі Артем Семеніхін уже вирушив пішки до Києва. На сторінці міського голови у Facebook публікуються світлини та звіти про пройдений шлях.

Нагадаємо, 31 липня п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму. Пізніше депутат міської ради Наталія Демеха прокоментувала, чому вона разом з частиною депутатів не прийшли на засідання міської ради.

Варто зазначити, що вже було дві спроби провести п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради: перша — 6 червня, друга — 29 червня. У обох випадках засідання не відбувались через відсутність кворуму.

На четвертому пленарному засіданні Конотопської міської ради, яке відбулося 30 травня, частина депутатів відмовилась голосувати за бюджетні питання та покинула залу. Артем Семеніхін у свою чергу наголосив, що підготує звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста