googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Поліція: різдвяні свята на Сумщині пройшли спокійно

9 січня 2018, 09:12Андрій Кривулько
187
Поліція: різдвяні свята на Сумщині пройшли спокійно
Фото:  Українські новини
Протягом 6 та 7 січня понад п’ятсот співробітників поліції в посиленому режимі забезпечували публічну безпеку та порядок біля храмів та на вулицях міст і сіл області під час святкування свята Різдва.

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Сумської області.

З 6 по 7 січня святкування Різдва відбулось у 201 населеному пункті області. Протягом цих днів у святкових заходах взяли участь близько 20 тисяч жителів Сумщини.

Зазначається, що особовий склад поліції області було переведено на посилений варіант несення служби. А з метою цілодобового відслідковування та миттєвого реагування на зміни в оперативній обстановці в населених пунктах, в ГУНП області було організовано цілодобову роботу ситуаційного центру. Особлива увага поліцією приділялась забезпеченню публічної безпеки та порядку поблизу культових споруд, де були заплановані проведення богослужіння з нагоди Різдва Христового, а таких споруд в області – 208.

Підтримували правопорядок поблизу храмів під час Різдвяного богослужіння 302 працівника поліції. Крім того, 200 співробітників поліції та 41 військовослужбовець Нацгвардії здійснювали патрулювання на вулицях населених пунктів області у складі 38 піших та 31 автомобільних нарядів. В посиленому складі працювали й слідчо-оперативні групи поліцейських відділів та відділень районів та обласного центру.

В результаті проведеного поліцією комплексу заходів превентивного характеру, одне з найбільших християнських свят, на Сумщині, пройшло без суттєвих порушень громадської безпеки та порядку.

Нагадаємо, що новорічна ніч на Сумщині також минула без суттєвих порушень порядку.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста