googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

60 років у шлюбі: на Конотопщині сім’я відзначила діамантове весілля

29 лютого 2016, 11:29Андрій Кривулько
1078
Своє 60-річчя подружнього життя Василь та Галина Савоченків з села Озаричі відзначили 25 лютого.

Як повідомляє прес-служба Конотопської РДА, ювілярів з діамантовим весіллям привітали заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шерудило та начальник районного відділу культури Аліна Тимощук.

«Дивлячись на Вас, можна впевнено сказати, що Ваша сім’я є відрадою, опорою, надійним тилом для обох, адже в ній панують кохання, взаємодопомога і взаємоповага. І цілком справедливо відмітити, що прожиті разом роки — це Ваш спільний скарб життєвої мудрості і розсудливості», — звертаючись до ювілярів відзначила Тетяна Шерудило.

Подружжя обоє з села Озаричі. Дружина все життя пропрацювала спочатку в місцевому колгоспі, а потім більше 20 років начальником поштового відділення, чоловік більше 40 років життя віддав роботі в рідному колгоспі. Виховали двох дітей, які на сьогодні живуть в Києві — сина Володимира та доньку Віру, мають двох онучок Юлію та Людмилу, тішаться ними. Обоє впевнені, що секрет їхнього подружнього життя у терплячості, поступливості і, звичайно, коханні.

Вітаючи подружжя з унікальним ювілеєм спільного життя та на знак поваги до їхньої подружньої мудрості й любові, представники районної влади вручили ювілярам пам’ятну адресу та квіти від керівництва району.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста