googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Російські видання поширюють недостовірну інформацію щодо 58-ї бригади

8 листопада 2017, 13:41Анастасія Залозна
998
Російські видання поширюють недостовірну інформацію щодо 58-ї бригади
Фото:  antikor.com.ua
У мережі Інтернет поширюють недостовірні факти щодо виведення 58 окремої мотопіхотної бригади із зони проведення АТО у зв’язку з втратою боєздатності. Оперативне командування «Північ» спростувало дану інформацію.

На офіційній сторінці у Facebook військові пишуть, що 58-ма окрема мотопіхотна бригада була і залишається однією з найбоєздатніших бригад, яка професійно виконує бойові завдання.

«Вкотре ворожі інформаційні ресурси та наймані журналісти прагнуть дискредитувати Збройні Сили України, роблячи фейкові заяви саме на ті підрозділи, від яких відчувають для себе реальну загрозу. Нагадаємо, що поширення недостовірної та фейкової інформації стосовно підрозділів ЗС України, дописи у коментарях до таких новин та відзначання в таких новинах особистого ставлення тільки надає більшого розповсюдження та грає на користь ворогові!» — йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що раніше деякі інформаційні ресурси писали, що начебто 58-му бригаду ЗСУ відправили в тил «через небажання воювати та нестачу їжі». Зокрема, інформація про це з’явилась 30 жовтня 2017 року на сайті «Новостное Агентство Харькова», який, як виявилося, зареєстрований на території РФ (ТОВ «Невские новости», м.Санкт-Петербург).


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста