googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

«Роскомнадзор» вимагає видалити з сайту «ТопКонотоп» статтю про волонтерів

28 серпня 2017, 19:37Андрій Кривулько
1926
«Роскомнадзор» вимагає видалити з сайту «ТопКонотоп» статтю про волонтерів
Фото:  Вільне життя
В іншому випадку російський регулятор погрожує заборонити доступ до сайту конотопського інтернет-порталу на території Росії.

Відповідний лист надійшов на адресу редакції «ТопКонотоп» 28 серпня.

Згідно з повідомленням, до інформаційного ресурсу обмежується доступ через публікацію про відкриття в Конотопі волонтерського пункту «Правого сектора», оприлюднену ще 13 жовтня 2016 року.

«Роскомнадзор» пише, що ця інформація «містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку» та вимагає негайно видалити вказану статтю.

Нагадаємо, у січні 2017 року «Роскомнадзор» вже звинувачував ТопКонотоп у екстремізмі та заявляв, що закрив доступ до сайту на території РФ. Причиною листа була та ж сама стаття про волонтерський пункт.

Варто зазначити, що, з моменту отримання другого листа від «Роскомнадзору», стаття 2016 року про волонтерський пункт набрала понад 2500 (на момент публікації) переглядів, автоматично стала ТОП новиною дня на сайті та потрапила на головну сторінку порталу. Переважна більшість переглядів — територія РФ.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста