googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

9 січня 2019, 13:35Топ Конотоп
529
Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО
Фото:  Unian
Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для жителів Сумщини це Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО).

Про це повідомляє Сумська ОДА.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 гривень в залежності від регіону проживання учасника.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО  створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого розмістять інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не зараховують як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовують для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Читайте також: «Колишню владу» у Конотопі звинуватили у вимаганні


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста