Рятувальники закликають громадян бути особливо обережними під час опалювального періоду

5 грудня 2017, 15:59Андрій Кривулько
178
Кількість пожеж у житловому секторі значно зросла внаслідок порушення правил безпеки при використанні обігрівальних приладів. У зв’язку з цим рятувальники вкотре нагадують відповідні вимоги безпеки.

Як повідомляють в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, у нинішньому році в області зареєстровано 1824 пожежі, на яких загинули 32 особи та 51 — постраждали. За аналогічний період 2016 року пожеж фіксувалось значно менше — 1356, проте на них загинуло 38 осіб. В Управлінні надають корисні рекомендації, виконуючи які можна запобігти виникнення надзвичайних подій:

— Якщо ви користуєтесь пічним опаленням, регулярно стежте за його станом та своєчасно очищайте від сажі. У жодному разі не розпалюйте легкозаймистими рідинами, не складайте поблизу горючі предмети та не залишайте печі, що топляться, без нагляду або на малолітніх дітей.

— Якщо ж ви застосовуєте електрообігрівальні прилади, необхідно використовувати лише сертифіковані обігрівачі. Крім того, не варто вмикати одразу декілька потужних пристроїв до однієї електромережі, адже це може перевантажити її, що призведе до виникнення короткого замкнення та пожежі. Якщо потрібно висушити речі, в жодному разі не робіть цього на електрообігрівачу, оскільки така дія може призвести до загоряння.

Нагадаємо, у Конотопі вогнеборці ліквідували пожежу господарчої споруди.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста