googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

СБУ закликає мешканців Конотопа не сприяти діяльності ворожих сил

7 листопада 2018, 14:19Топ Конотоп
1275
СБУ закликає мешканців Конотопа не сприяти діяльності ворожих сил
Фото:  Укрінформ
В умовах гібридної війни проти України об’єкти критичної інфраструктури та місця масового перебування людей знаходяться в зоні особливої уваги ворожих сил.

Про це повідомляє прес-група УСБУ в Сумській області.

Надзвичайні події на цих об’єктах можуть призвести до тяжких наслідків — людських жертв, підриву обороноздатності нашої держави, значних економічних збитків, блокування життєдіяльності населених пунктів і дестабілізації суспільної обстановки та громадського порядку.

При підготовці диверсій та терактів їх організатори використовують різні інформаційні можливості, у тому числі відкриті інтернет-джерела. У соціальних мережах, відеохостінгових сайтах користувачі досить часто розміщують корисні для терористів матеріали: аерозйомку об’єктів з квадрокоптерів, фото- відеозйомку пересування військових колон із прив’язкою до геолокації, місцевість навколо військових та режимних об’єктів, оборонних підприємств.

Управління Служби безпеки України в Сумській області просить мешканців регіону утримуватися від розміщення у відкритому доступі матеріалів із даними про об’єкти критичної інфраструктури та особливості їх функціонування.

У випадку надходження інформації щодо протиправних дій, пов’язаних з можливою диверсійно-терористичною діяльністю, просять громадян звертатися на цілодобову «лінію довіри» УСБУ в Сумській області (0542) 610-069, на електронну скриньку Управління usbu_sum@ssu.gov.ua або безпосередньо до Конотопського міського відділу УСБУ в Сумській області за телефоном (05446) 6-55-55.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Читайте також: Конотопський підліток викрав автомобіль і зняв злочин на відео


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста