googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Щоб окупувати Сумщину, Путіну знадобилося б 120 тисяч військових

6 квітня 2015, 06:32Андрій Кривулько
595
Що окупувати Сумщину, звичайній армії, в тому числі російській, потрібно тримати на її території від 80 до 120 тисяч озброєних військових людей.

Так прокоментував ситуацію з потенційним ризиком вторгнення до прикордонного з РФ регіону заступник голови ОДА Іван Боршош, повідомляє Укрінформ.

«Довжина державного кордону на ділянці Сумської області - 556 кілометрів. Кордон чітко відслідковується з боку наших спецслужб, і, власне, ми маємо вичерпну інформацію, чим займаються наші вороги по той бік кордону.

Сьогодні говорити про те, що з їхнього боку є потужні військові формування, є передчасним. Наразі Росії очевидно невигідно відкривати ще одну лінію фронту через ту ж Сумську область. Аби полонити Сумщину, звичайній армії, в тому числі російській, потрібно тримати на її території від 80 до 120 тисяч озброєних військових людей. Чи може Росія сьогодні дозволити собі таку розкіш? Очевидно, що ні», - зазначив Боршош.

Однак це в жодному разі не розхолоджує ані владу, ані місцевих жителів, зауважує посадовець.

«Звичайно, ми передбачаємо і такий сценарій, коли росіяни все ж спробують розпочати агресію і з інших напрямків. Кожна область у цьому випадку буде тримати оборону по різному. Наше, сумське, генетичне вміння, крім усього - тримати партизанщину. В області на випадок часу «Х» розроблена відповідна доктрина. У нас є дві лінії оборони, я, із зрозумілих причин, не буду їх називати. Люди знають, де знаходиться зброя, і що робити у випадку вторгнення агресора. 27,5 тисяч місцевих жителів вже пройшли відповідне військове навчання, а до кінця року ним охоплять ще близько 50 тисяч людей віком від 20 до 65 років.

Є відкриті бази, є бази при військкоматах, будуть для цього більш активно залучатися ресурси сільських рад. Там можна пройти «курс молодого бійця», постріляти з багатьох видів зброї. Повірте, що Сумщина готова фахово захищати свою територію», - підкреслив заступник голови ОДА.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста