googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Семеніхін прокоментував мітинг проти нього під стінами міськради

2 липня 2018, 15:09Анастасія Залозна
3214
Семеніхін прокоментував мітинг проти нього під стінами міськради
Фото:  ТопКонотоп
Міський голова записав відеозвернення та виклав його у Facebook. У дописі до відео вказано: «Бунт ригів в Конотопі!».

Семеніхін назвав події, що відбуваються під стінами міської ради «буремними». Він заявив, що його хочуть кинуть до сміттєвого баку люди одного з депутатів міської ради, яких він нібито привіз зі своїх підприємств.

«Ще є питання по батальйону «Київ-2», який приїхав захищати свого комбата нібито від того, що я образив комбата. Підкреслюю, що командира батальона Войцеховського, як командира батальона К-2, я ніколи не зачіпав. Я маю претензії і буду стояти на цьому поки я буду живий, поки у мене буде серце битися, що я маю претензії до нього, як до начальника поліції. <..> Оце зараз люди, які тут стоять, це є левова частка підприємств [депутата міської ради Олександра] Кирія з Конотопського району. Тому ви не думайте, що тут громада Конотопа зібралася, тут мешканців Конотопа максимум зо два десятки, решта — це все підприємства Кирія», — заявив Семеніхін.

Нагадаємо, що 2 липня під стінами Конотопської міської ради зібрався численний мітинг. Присутні вимагають, щоб Семеніхін пішов у відставку і написав відповідну заяву.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста