googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Семеніхін з депутатами виступили у Верховній Раді з проханням про розпуск Конотопської міської ради

4 жовтня 2017, 14:19Анастасія Залозна
5702
Семеніхін з депутатами виступили у Верховній Раді з проханням про розпуск Конотопської міської ради
Фото:  Скріншот з відеозапису
4 жовтня міський голова Артем Семеніхін, секретар міської ради та представники окремих депутатських фракцій виступили у Верховній Раді. Вони закликали парламент якомога швидше поставити питання про розпуск Конотопської міської ради та призначити проведення позачергових виборів.

Онлайн-трансляція брифінгу велась на телеканалі «РАДА». Можливість виступити у Верховній Раді конотопській делегації надав нардеп Андрій Ілленко.

«Фактично зараз наше місто більше ніж півроку є заблокованим, взято в заручники бандою регіоналів, які відмовляються приходити на сесії, які не голосують зараз навіть за самі святі елементарні речі, такі як: видача заробітної плати бюджетникам, а також закупівля нового обладнання для наших котелень. Пуск опалювального сезону в нашому місті — під великим питанням, під великою загрозою. Це, до речі, за класифікатором є надзвичайною подією, але на жаль керівництво області нічого для вирішення цього питання не робить. <...> Конотоп — це є друге місто за значимістю і за кількістю населення в Сумській області, налічує близько 100 тисяч людей і 60 км до кордону з РФ. <...> Тобто це дуже важливе питання. Ми зараз приїхали до Верховної Ради України, щоб звернутися безпосередньо до її спікера, до депутатів ВР з проханням про те, щоб вони якомога швидше поставили питання про розпуск Конотопської міської ради й про перезавантаження влади», — заявив Артем Семеніхін під час брифінгу.

За словами секретаря Конотопської міської ради Олени Багрянцевої, в бюджеті міста достатньо коштів, щоб вирішити всі життєво важливі питання. Однак, через те, що депутати не відвідують засідання сесії, не голосують за ці питання, кошти використати просто неможливо.

Як наголосила голова бюджетної комісії Конотопської міської ради Оксана Ульянченко, через те, що більшість депутатів «ставлять палки в колеса», немає можливості виплатити матеріальну допомогу, яка конче необхідна, в першу чергу, хворим дітям.

Депутат від фракції «Укроп» Віталій Гланц та депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Тягній також виступили із заявами про необхідність повністю перезавантажити владу в Конотопі.

Артем Семеніхін зазначив, що у випадку, якщо Верховна Рада проголосує за розпуск Конотопської міської ради, він також готовий скласти повноваження і піти на вибори.

Нагадаємо, 30 вересня мало відбутись шосте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради сьомого скликання. Проте присутні не дійшли згоди, а міський голова оголосив перерву на тиждень. Після цього в залі сталася бійка, під час якої постраждав депутат міської ради Анатолій Поляков. У бійці брав участь депутат міської ради Олександр Кирій, який наніс Полякову кілька ударів.

Пізніше, депутат Конотопської міської ради Олександр Кирій дав коментар журналістам з приводу бійки, яка відбулась після невдалого пленарного засідання сесії.

За подіями в Конотопській міськраді поліція розпочала два кримінальні провадження — нанесення легких тілесних ушкоджень та погроза вбивством.

2 жовтня біля міського відділу поліції зібрались люди, які вимагали справедливого розслідування бійки в міськраді.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста