googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сесія міської ради у Конотопі знову не відбулась. Семеніхін назвав відповідальним за це голову ОДА

28 листопада 2017, 13:42Андрій Кривулько
1662
Сесія міської ради у Конотопі знову не відбулась. Семеніхін назвав відповідальним за це голову ОДА
Фото:  Фрагмент прямої трансляції
У сесійній залі зібралися усього 12 депутатів з 19 необхідних. Міський голова заявив, що відповідальність за це несе голова ОДА Микола Клочко.

«Це вже третя спроба зібрати депутатів з однією метою — щоб проголосувати за вуличне освітлення міста Конотоп. Нажаль, не хочуть збиратися, не хочуть голосувати. Проте на післязавтра вони хочуть голосувати по кадровим питанням», — заявив міський голова під час відеозвернення, оприлюдненого у Facebook.

За словами Артема Семеніхіна, голова ОДА Микола Клочко несе відповідальність за відсутність сесії у Конотопі, адже він «дає вказівки не ходити на сесії» окремим депутатам.

«Микола Клочко, це твоя персональна відповідальність. Якщо сьогодні до 15:00 не буде голосів за те, щоби включити освітленя у місті Конотоп, я приїду до тебе в гості», — наголосив Семеніхін.

Міський голова додав, що начальник обласного управління житлово-комунального господарства Сергій Луговий, який 27 листопада провів у Конотопі виїзну нараду, заявляв про неможливість запуску вуличного освітлення без рішення міської ради.

Нагадаємо, 27 жовтня начальник УЖКГ області з’ясовував причини відсутності вуличного освітлення у Конотопі.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста