googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сесія міської ради в Конотопі тривала понад вісім годин: головні рішення

31 серпня 2017, 19:24Андрій Кривулько
4137
Сесія міської ради в Конотопі тривала понад вісім годин: головні рішення
Фото:  ТопКонотоп
Понад вісім годин знадобилось депутатам міської ради, щоб розглянути питання порядку денного під час п’ятого пленарного засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради.

Сесія розпочала роботу о 10:00 та тривала понад вісім годин. Майже кожен проект рішення викликав тривалі дискусії. Ситуацію ускладнило ще й те, що на розгляді бюджетних питань вийшла з ладу система для електронних голосувань «Віче». Подальша робота сесії проводилась за допомогою карток.

Серед важливих питань, які підтримав депутатський корпус, — виділення коштів на зарплати бюджетникам, на ремонти доріг та аварійних будинків.

Окрім цього, депутати виділили кошти на модернізацію системи опалення, а також надали дозвіл КП «Теплогарант» на отримання відновлювальної кредитної лінії в установах банків. За словами міського голови, у Конотопа з’явився шанс розпочати опалювальний сезон вчасно.

Разом з цим, депутати не підтримали питання «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року», як результат — питання «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року» навіть не виносилось на розгляд.

Також депутати не підтримали пропозицію об’єднатись в ОТГ з селом Підлипне. Не знайшов підтримки й проект рішення, згідно якого скасовувалось рішення виконавчого комітету про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Конотоп» Михайлу Маміашвілі.

Наступне засідання сесії Конотопської міської ради має відбутись за два тижні.

Нагадаємо, раніше сектор Конотопської міської ради з питань внутрішньої політики оприлюднив перелік питань, які мали розглядати депутати під час п’ятого пленарного засідання.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста