googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сесії в Конотопі — бути. Міський голова зробив гучну заяву про Маміашвілі

18 серпня 2017, 11:01Андрій Кривулько
2813
Сесії в Конотопі — бути. Міський голова зробив гучну заяву про Маміашвілі
Фото:  Кадр з відеозвернення
Міський голова Конотопа записав відеозвернення, в якому розповів про питання, які депутати розглядатимуть на пленарному засіданні сесії.

Відеозвернення Артем Семеніхін оприлюднив 17 серпня на власному каналі у YouTube.

Він заявив, підписав розпорядження про проведення п’ятого пленарного засідання 31 серпня о 10:00 у приміщенні Конотопської міської ради. Міський голова наголосив, що розпорядження було підписано за день до того, як депутати принесли йому листа з проханням провести пленарне засідання сесії.

За словами міського голови, на сесії будуть розглядатися питання, які були обговорені на віче. За вимогою патріотів і учасників російсько-української війни, буде винесено ще два питання: про позбавлення почесного звання «Почесний громадянин міста Конотоп» Михайла Маміашвілі та про перейменування ДЮСШ ім. Маміашвілі.

«Михайло Маміашвілі — це людина, яка народилася в Конотопі, але перетворилася з нашої гордості на нашу ганьбу. Це людина, яка перша привітала «Гобліна» Аксьонова з анексією Криму. Це людина, яка зараз чітко відстоює в усіх засобах масової інформації ідею так званого повернення Криму в лоно Росії», — заявив Артем Семеніхін.

Варто зазначити, що Михайло Маміашвілі наразі є президентом Федерації спортивної боротьби РФ.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста