googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сесію Конотопської міськради перенесли на два тижні

24 січня 2018, 13:16Анастасія Залозна
1153
Міський голова Артем Семеніхін заявив, що підписав розпорядження про перенесення чергової 25-Ї сесії міськради, яка мала відбутися 25 січня, на 8 лютого 10:00.

Відеозвернення оприлюднено на офіційній сторінці міського голови у Facebook.

За словами міського голови, сесія переноситься у зв’язку з тим, що не всі ще комісії міської ради завершили свою роботу. Зокрема бюджетна комісія, яка повинна визначитися з бюджетом, знаходиться в стані активного обговорення бюджетних процесів.

«У зв’язку з цим, щоб уникнути завтра можливих інсинуацій, провокацій, а також у зав’язку з тим, що, на мій погляд, якась нота конструктиву починає з’являтись у нас тут в міській раді, я переніс сесію на два тижні. Тобто вона відбудеться 8 лютого о 10:00», — заявив Семеніхін.

Варто зазначити, що 25 січня анонсували 26-ту сесію Конотопської міської ради. На ній мали розглянути відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, внесення змін до міського бюджету та «інші питання».

Нагадаємо, що 29 грудня 25-та сесія міськради не відбулась: частина депутатів відмовилась реєструватись, а 22 грудня відбулось останнє пленарне засідання 24-ї сесії міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста