googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Скандал на сесії: в Конотопській міськраді готується рішення про розпуск депутатів

30 березня 2017, 11:31Андрій Кривулько
5947
Скандал на сесії: в Конотопській міськраді готується рішення про розпуск депутатів
Фото:  ТопКонотоп (Анатолій Мусієнко)
Під стінами міської ради триває мітинг, а у сесійній залі тим часом оголошена перерва та готується проект рішення про розпуск міської ради.

Конфлікт депутатського корпусу з міським головою виник після того, як Артем Семеніхін відмовився надавати право виключно депутатам оголошувати перерву. Зокрема, міський голова заявив, що його намагаються таким чином позбавити частини повноважень.

Після обговорень, депутатському корпусу запропонували проголосувати за порядок денний без внесення питання про перерву. Рішення не було підтримано. Далі Артем Семеніхін заявив, що проти нього влаштували змову та покинув сесійну залу.

Ці події супроводжувались викриками людей, які були присутні у сесійній залі. Частина громади підтримувала міського голову, а інші — навпаки.

Через декілька хвилин міський голова повернувся та оголосив перерву. Він додав, що наразі готується рішення про розпуск міської ради, після чого на Конотоп чекають перевибори.

Наразі трибуну й президію охороняє поліція. В сесійній залі виникають сутички між прихильниками та противниками міського голови.

Під стінами міської ради у свою чергу триває мітинг, який також розділився на два табори: з одної сторони стоять люди з плакатами, які вимагають оголошення недовіри міському голові, а з іншої — виступають зі словами підтримки.

Наразі на місці подій працює кореспондент порталу ТопКонотоп. Слідкуйте за новинами.

Нагадаємо, що раніше міський голова Конотопа заявив, що готовий до позачергових виборів.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста