googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Слухання справи про поновлення Семеніхіна на посаді міського голови Конотопа перенесли

11 січня 2019, 11:53Топ Конотоп
1068
Слухання справи про поновлення Семеніхіна на посаді міського голови Конотопа перенесли
Фото:  sumy.today
10 січня, у Сумському окружному адмінсуді відбулося четверте засідання за позовом Артема Семеніхіна.

Про це повідомляє sumy.today.

Колишній міський голова позивається проти виконавчого комітету Конотопської міської ради, Конотопської міської ради Сумської області та Державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації та просить визнати протиправним та скасувати рішення про дострокове припинення його повноважень як міського голови.

Під час судового засідання відповідачем подані додаткові пояснення, серед них — новий протокол засідання міської ради, який з'явився на офіційному сайті лише 8 січня. Також долучено як доказ диск з відеозаписом засідання, під час якого проголосували за усунення Семеніхіна з посади міського голови. Через те, що відео виявилося пошкодженим, суд оголосив технічну перерву.

Після перерви представник відповідача подав заяву про відвід судді через розгляд справи без другого відповідача — державного реєстратора. Останній не з'явився на слухання у зв'язку з хворобою, хоча доказів цього до заяви не додав.

У зв’язку із заявою про відвід суддя пішов до нарадної кімнати. Після повернення вирішив призупинити провадження у справі до прийняття рішення по відводу.

Читайте також: У Конотопі чоловік потрапив у реанімацію після заміни лампочки


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста