googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Служба у справах дітей Конотопського району – одна з найкращих в області

11 грудня 2018, 18:46Топ Конотоп
504
Служба у справах дітей Конотопського району – одна з найкращих в області
Фото:  Google
Робота служби у справах дітей Конотопської РДА демонструє один з найвищих показників діяльності служб в Сумській області.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Сімейними формами виховання у Конотопському районі охоплено 97,4 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей Тетяна Точиленко зупинилась на чотирьох формах сімейного влаштування дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що існують в Україні. За пріоритетністю це - усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

На первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 76 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з  них 74 - охоплено сімейними формами виховання, а саме: під опікою – 56, 8 дітей – у прийомних сім’ях, 10 – у дитячих будинках сімейного типу.

Служба у справах дітей проводить колосальну роботу щодо охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування сімейними формами виховання. Тільки протягом листопада 2018 року три малолітні мешканці Конотопщини влаштовані в  дитячий будинок сімейного типу та прийомну сім’ю.

Читайте також: На Сумщині забезпечують блок-пости всім необхідним для безперебійного функціонування


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста