googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сморід у Конотопі: представники екологічної інспекції відвідали завод у Попівці

9 липня 2019, 18:09Топ Конотоп
3008
Сморід у Конотопі: представники екологічної інспекції відвідали завод у Попівці
Фото:  Конотоп.City
Основна мета - контроль за виконанням підприємством раніше виданого припису щодо усунення недоліків, які були виявленні на заводі під час перевірки в січні поточного року.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

У процесі здійснення державного нагляду фахівцями екологічної інспекції виявлено витікання барди впродовж труби, що йде від заводу до бардовідстоювачів. Ними взяті проби грунту для дослідження шляхом інструментально-лабораторних вимірювань показників складу та властивостей речовин, що містяться у відібраних пробах. Про результати досліджень буде повідомлено.

Наразі обласна Державна екологічна інспекція очікує на погодження від Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення повноцінної позапланової перевірки ДП «Попівський експериментальний завод».

Як повідомлялось раніше, екологічною інспекцією направлено запит на перевірку до Міністерства на підставі звернень жителів м. Конотоп щодо забруднення атмосферного повітря (запах каналізаційних стоків) ймовірно внаслідок діяльності ДП «Попівський експериментальний завод».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста