googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Соціальна акція: конотопцям пропонують віддати старі вишиванки на благодійність

22 травня 2019, 13:46Топ Конотоп
302
Соціальна акція: конотопцям пропонують віддати старі вишиванки на благодійність
Фото:  Конотоп.City
У місті триває соціальна акція «Друге життя вишиванки». Збирають вишиванки, що вже були у користуванні. Їх передадуть сім'ям і дітям, які опипилися у складних життєвих обставинах, вихованцям будинків-інтернатів та благодійних фондів.

Про це повідомляє Конотоп.City.

Збір вишиванок стартував 16 травня та триватиме до 31 травня. Пункт збору — у бібліотеці Політехнічного технікуму КІСумДУ. Принести вишиванку можна в будні з 9:00 до 16:00. Передати зібрані речі планують 1 червня — у День захисту дітей.

 

Як розповіла заступник директора з виховної роботи Політехнічного технікуму КІСумДУ Юлія Бібік, наразі принесли вже три вишиванки. 

«Долучайтесь! Передайте сорочку, або суконьку і разом ми презентуємо не просто красиві подарунки особливим людям, а символи любові і турботи від добрих, люблячих людей зі всієї Конотопщини», — йдеться на сторінці акції у Facebook.

Організатори наголошують, що речі потрібні різного розміру: дитячі й дорослі, жіночі й чоловічі. За всіма питанням передачі вишиванок звертатися за телефоном: (097) 828 44 28.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста