Спортсмени Конотопщини гідно виступили на обласних та районних змаганнях

13 червня 2019, 17:41Топ Конотоп
211
8 червня обласні літні сільські спортивні ігри серед працівників агропромислового комплексу Сумщини об’єднали прихильників спорту та здорового способу життя.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

У програмі змагань — міні-футбол, волейбол (чоловічий та жіночий), гирьовий спорт, армрестлінг, перетягування канату, змагання із шахів та шашок, настільний теніс, а також легкоатлетичний крос. Ігри проводились на території Сумського національного аграрного університету.

За результатами, друге місце у особовому заліку вибороли Іван Мотузко (шахи) та Наталія Целікова (шашки). Команда «Юрівка» виборола 2 місце з міні-футбу. Наші спортсмени показали гарну гру, поступившись у фінальній грі команді Роменського району лише в серії пенальті 2:0.

9 червня відбувся четвертий тур Чемпіонату Конотопського району з футболу, який закінчився з такими результатами:

«Віталія» (с.Чернеча Слобода) - «Кристал» (с.Курилівка) - 1:1

«Сейм» (с.Кузьки) - «Салтикове» (с.Салтикове) - 3:2

У наступному, п’ятому турі Чемпіонату Конотопського району з футболу, що відбудеться 16.06.2019, візьмуть участь команди: