googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Стали відомі імена переможців конкурсу «Туристичні перспективи Конотопщини»

6 листопада 2017, 14:29Анастасія Залозна
1225
Стали відомі імена переможців конкурсу «Туристичні перспективи Конотопщини»
Фото:  Афіша.Конотоп
3 листопада у читальній залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу «Туристичні перспективи Конотопщини».

За словами організаторів, метою конкурсу була популяризація міста та району в Україні та світі, сприяння розвитку туризму та туристичної інфраструктури в регіоні, формування громадської думки щодо перспектив туризму.

У конкурсі мали змогу брати участь усі бажаючі. Відомо, що роботи надіслали 16 авторів. Поважне журі обрало 6 кращих робіт, які взяли участь у фінальному етапі. Фіналістів оцінювали безпосередньо користувачі мережі Інтернет.

За результатами конкурсу, найбільшу кількість унікальних переглядів отримала робота Конотопщина: стежками дитинства. Її автори — Катерина Стоколяс-Литвиненко та Анатолій Мусієнко посіли перше місце та отримали сертифікати на 5 тисяч гривень.

Друге місце та сертифікат на 3000 гривень отримав проект «Видео Гид Конотоп», координатором якого є Антон Проценко. Робота має назву Конотоп — недооцінена спадщина.

Третє місце і сертифікат на 1000 гривень отримала Ольга Передера та її есе ГородSapiens. Конотоп, событийный туризм, бренд города и прикладная урбанистика.

Усі шість фіналістів конкурсу були нагороджені грамотами від ГО «МСЖК».

Варто зазначити, остаточна кількість унікальних переглядів, з якими і визначали переможців, була зафіксована 1 листопада о 15:00. Наразі лічильник переглядів над кожною роботою вже увімкнули.

«Незабаром надамо детальну статистику переглядів по країнам та містам. Там, як виявилось, все дуже цікаво. Слідкуйте за оновленнями», — йдеться на сторінці ГО «МСЖК» у Facebook.


Спонсорами та партнерами конкурсу «Туристичні перспективи Конотопщини» виступили: Туристична агенція «TUI», телекомунікаційна компанія «Зурбаган», мережа будівельних магазинів «ВМВ», сервісний центр «SET-Master», ТОВ «Спецавтоматика», компанія «Гродас» та фірма «Oфіс-Центр».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста