googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Стали відомі подробиці побиття оператора в Конотопській міській раді

7 березня 2017, 13:04Андрій Кривулько
2936
Стали відомі подробиці побиття оператора в Конотопській міській раді
Фото:  скрін з відеозапису
В мережі оприлюднено відео конфлікту між перевізником Романом Одінцовим та представниками міської влади, який стався вчора, 6 березня, і закінчився нападом невідомих людей у масках.

З відеозапису стало відомо, що Роман Одінцов разом з оператором Романом Долею прийшли до заступника міського голови Ігора Степанченка, щоб обговорити питання перевезень на міських маршрутах. Зокрема, перевізник вимагав дозволу на збільшення кількості автобусів на його маршрутах.

Після словесної перепалки в кабінеті заступника міського голови, суперечка продовжилася в коридорі на 4 поверсі будівлі. Трохи пізніше на крики збіглися працівники міськвиконкому та безпосередньо сам міський голова. Сторони обмінялися взаємними звинуваченнями. Пізніше Роман Одінцов і Артем Семеніхін зникли з кадру, а Ігор Степанченко і Роман Доля залишилися на сходовому майданчику.

З правого крила будівлі раптово вибігли люди в масках, які штовхнули оператора, вибивши камеру з рук. Наступні кадри — Роман Доля лежить з розбитою головою, а секретар міської ради Олена Багрянцева надає йому медичну допомогу.

За словами депутата міської ради Віталія Гланца, який став свідком події, невідомі люди в масках штовхнули оператора і відразу втекли. Міський голова, якого Одінцов звинуватив у нападі, в цей момент знаходився в кабінеті управління економіки разом із самим перевізником.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста