googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Стали відомі подробиці про постраждалих у ДТП дітей з Сумщини

14 травня 2018, 12:24Анастасія Залозна
999
Стали відомі подробиці про постраждалих у ДТП дітей з Сумщини
Фото:  УДАІ УВС Брестського облвиконкому
Постраждалі діти зараз перебувають у Брестській дитячій обласній лікарні, вони нетранспортабельні.

Про це на апаратній нараді в Сумській облдержадміністрації наголосив голова ОДА Микола Клочко, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

Нагадаємо, що 13 травня у Кам'янецькому районі Білорусі діти з української футбольної команди потрапили в ДТП. Загинув 13-річний хлопчик, ще шестеро отримали важкі травми.

Посадовець повідомив, що вже сьогодні, 14 травня, представники облдержадміністрації вирушать на місце події. Вони надаватимуть допомогу і триматимуть зв’язок із батьками і близькими вже у Бресті.

Крім того, як зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова, поїздку футболістів організувала вчитель Великописарівської школи у рамках українсько-польсько-білоруської ради, яка вже п’ять років організовує обмін досвідом серед дітей. Цього разу у поїздці були 26 дітей з Великописарівського, Краснопільського районів та міст Суми і Глухів. Постраждали тільки діти із Сум.

За її словами, ця поїздка була узгоджена із батьками та школою, тобто усе відбувалось відповідно тих нормативно-правових документів, які є на сьогодні. Наразі такі поїздки узгоджуються тільки на місцях.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста