Стало відомо, коли вуличне освітлення у Конотопі працюватиме усю ніч

4 грудня 2017, 14:51Анастасія Залозна
877
Стало відомо, коли вуличне освітлення у Конотопі працюватиме усю ніч
Фото:  ТопКонотоп
З 30 листопада у Конотопі поновило роботу вуличне освітлення. Наразі графік запрограмували з 16:00 до 22:00. Але так буде не завжди.

Нагадаємо, що на шостому пленарному засіданні 24-ї сесії міської ради депутати проголосували за виділення 200 тисяч гривень з резервного фонду на вирішення проблеми відсутності вуличного освітлення.

Як зазначив начальник Конотопського міського управління ЖКГ Вадим Фещенко на своїй сторінці у Facebook, 200 тисяч гривень — це мінімальна сума, яка необхідна для забезпечення освітленням міста в темну пору доби в режимі економії.

«200 тисяч гривень — це прямий договір, що не потребує бюрократичної процедури і відразу після підписання головою рішення ми понесли лист в енергозбут щодо укладання нового договору для закупівлі електроенергії за додатково виділені кошти», — заявив Вадим Фещенко.

Начальник УЖКГ зазначив, що договір діє до 31 грудня, але розрахунковий період з 15 по 15 число. Тобто оплата за грудень рахується з 15 листопада по 15 грудня.

«З 16 грудня вступлять в силу умови договору пролонгації і оплату будуть проводити після 15 січня. Оплата за активну електроенергію січня буде проводитися з наступного договору 2018 року. Отже, з 16 грудня вуличне освітлення та святкова ялинка будуть працювати всю ніч», — говорить Фещенко.

Нагадаємо, що крім виділення коштів на освітлення, обранці підтримали депутатський запит, в якому виконком на найближчому засіданні просять розглянути присвоєння звання «Почесний громадянин міста» загиблому в зоні АТО Валентину Ничвидюку.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста