googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Суд відмовився призупинити дію рішення про відставку Семеніхіна

5 вересня 2018, 13:23Анастасія Залозна
1866
Суд відмовився призупинити дію рішення про відставку Семеніхіна
Фото:  informator.news
Сумський окружний адмінсуд розглянув заяву про забезпечення позову до Конотопської міської ради, в якій позивач просив зупинити дію рішення «Про дострокове припинення повноважень міського голови» та заборонити будь-які дії нового керівництва міста до ухвалення остаточного рішення по справі.

Відповідне рішення з’явилось 4 вересня на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень. У ньому Семеніхін вказаний як ОСОБА_1 — він головував на пленарному засіданні сесії 28 серпня та оголосив про перерву.

У тексті йдеться, що ОСОБА_1 звернувся до суду з проханням зупинити дію Рішення Конотопської міської ради VII скликання від 28 серпня «Про дострокове припинення повноважень міського голови» до ухвалення рішення по справі. Також попросив заборонити ОСОБА_2 вчиняти будь-які дії від імені Конотопської міської ради та Виконавчого комітету Конотопської міської ради до ухвалення рішення по справі.

Зазначимо, що 28 серпня більшість депутатів відправила у відставку міського голову та його команду. Секретарем міської ради обрали Тетяну Сизон, яка має виконувати обов’язки міського голови.

Доводячи очевидність протиправності Рішення Конотопської міської ради від 28 серпня, ОСОБА_1 вказує на те, що 28 серпня під час пленарного засідання 26-ї сесії КМР, міський голова, як головуючий, оголосив перерву до 12 вересня. У той же час, Рішення Конотопської міської ради від 28 серпня про припинення повноважень міського голови, підписане депутатом міської ради Тарасом Омельченком, який, відповідно до приписів Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту КМР сьомого скликання, не мав права його підписувати, «у зв'язку з чим таке рішення не може породжувати правові наслідки».

Докази, які надав заявник, не переконали суд, що протиправність Рішення Конотопської міської ради від 28 серпня є очевидною.

«Всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, дослідивши надані докази та оцінивши їх в сукупності, суд вважає заяву про забезпечення позову такою, що не підлягає задоволенню, з огляду на таке. Правові підстави, види заходів забезпечення позову та порядок їх вжиття, визначені статтями 150 - 154 Кодексу адміністративного судочинства України», — йдеться в тексті ухвали суду.

Читайте також: На сайті КМР оприлюднили склад нового виконавчого комітету


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста