googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумам загрожує екологічна катастрофа?

17 червня 2015, 08:04Андрій Кривулько
546

Голова Сумської ОДА Микола Клочко ініціював виїзд комісії на об'єкт для детального вивчення стану гідроспоруди. Під час перевірки технічного стану дамби на водоймищі у Ганнівці, він заявив, що дамба знаходиться в аварійному стані.

Як передає прес-служба Сумської ОДА, виявилось, що цегляний фундамент колектора, який знаходиться на греблі Ганнівського ставу, під дією води та від довгої експлуатації без поточних і капітальних ремонтів майже повністю зруйнований. Це викликає загрозу обвалу греблі і витікання води з Ганнівського ставка у Веретинівський, а потім в річку Сумку, з можливим підтопленням житлових будинків по вулицях Поліській та Виноградній. Крім того, спеціалісти побоюються, що руйнування греблі може пошкодити газову магістраль.

«Висновок один – міська влада не займається цими гідротехнічними спорудами, – обурився Микола Клочко. – У будь-який момент тут може статися катастрофа із непередбачуваними наслідками. Враховуючи цю загрозу, треба терміново вжити заходів щодо укріплення та реконструкції греблі. Тим паче, що в міста Суми відповідні кошти на це є».

Глава ОДА пообіцяв запросити на найближчу апаратну нараду Сумського міського голову, аби знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

«Це питання не залишиться поза увагою обласної влади і ми зробимо все для того, щоб запобігти аварійній ситуації. Утім, це – сфера відповідальності міської влади Сум», – підкреслив Микола Клочко.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста