googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

«Сумигаз» відкрив єдиний автоматизований контакт-центр

9 листопада 2015, 14:38Андрій Кривулько
775

Відтепер 371 тисяча споживачів природного газу Сумської області мають можливість отримати широкий спектр інформаційних послуг.

З 1 листопада користувачі природного газу з 8:00 до 20:00 можуть отримувати кваліфіковані консультації за єдиними телефонними номерами.

За телефонами (0542) 70-30-04, 76-73-04 або написавши лист на електронну адресу contact@sm.104.ua можна отримати консультації щодо цін на послуги газопостачання, з питань пільг, субсидій, про порядок оплати за надані послуги, переоформлення документів, дізнаються про стан свого особового рахунку, залишать заявку оператору на виклик майстра, контролера, у останні п’ять днів місяця повідомлять фактичні показання лічильника.

Встановлений сучасний програмно-апаратний комплекс дозволяє операторам центру працювати відразу з декількома вхідними дзвінками. Завдяки зручному алгоритму роботи, оператори отримують інформацію про клієнта та оперативно відповідають на його приватні питання.

Також з 5 листопада планується відкриття на сайті додаткового дистанційного сервісу для клієнтів - «Особистий кабінет». Він дозволить споживачам перевірити стан рахунку, внести показання лічильника, розрахуватися за газ та отримати консультації спеціалістів онлайн.

Довідка: дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста