googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумщина долучилась до проведення змагань «Робототрафік – 2019»

11 січня 2019, 18:18Топ Конотоп
456
Сумщина долучилась до проведення змагань «Робототрафік – 2019»
Фото:  Сумська ОДА
Талановита молодь обласного центру презентувала новинки наукової техніки на перших обласних змаганнях «Роботрафік – 2019».

Про це повідомляє Сумська ОДА.

Сумщина однією з перших долучилась до проведення таких змагань, адже наразі в Україні набуває все більшої популярності інноваційні напрямки STEM-освіти. Змагання такого напрямку як «Роботрафік», популяризує науково-технічну творчість, робототехніку, електроніку та сприяє розвитку учнівства нашої області.

За першість змагалися 4 команди освітніх закладів Сумської області. Учні створювали власну модель та запрограмовували її так, щоб вона могла рухатись по трасі, зупиняючись на червоне світло світлофору та перед перешкодами. Також моделі змагалися на швидкісній трасі. У рамках заходу відбулися конкурси  інженерних пропозицій щодо підвищення безпеки транспортного руху та створення тривимірних вузлів автомобіля в системах інженерного проектування. Усі команди склали тест із правил дорожнього руху.

Диплом переможця  «Роботрафік – 2019» здобула команда «SOGIBOT» комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» (Сабадаш Микита, Земляний Данило, Непочтов Валентин, керівник команди – Ковбасістий Володимир Віталійович, учитель фізики та інформатики).

Читайте також: Конотопчанина судитимуть за розповсюдження порнографії


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста