googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумщина долучиться до всесвітньої кампанії «Година Землі-2019»

27 березня 2019, 11:23Топ Конотоп
509
Сумщина долучиться до всесвітньої кампанії «Година Землі-2019»
Фото:  Google
У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину — Годину Землі — щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Про це повідомляє портал Gorod.sumy.ua.

Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв'язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичок на Планету.

Година Землі розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2018 року мала безпрецедентний успіх — приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію - мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Житомир, Кривий Ріг та інші. Планується поліпшити результати та розвинути цей успіх у 2019 році. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Читайте також: У міськраді відбувся інформаційний семінар


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста