googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумщина представлятиме Україну на світовому Фіналі олімпіади з креативності в США

28 березня 2019, 13:44Топ Конотоп
377
Сумщина представлятиме Україну на світовому Фіналі олімпіади з креативності в США
Фото:  Facebook
Команда «О.К.О.» обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю здобула перемогу в І Всеукраїнській олімпіаді креативності та отримала право представляти Україну на Глобальному Фіналі креативної олімпіади, що відбудеться 22–25 травня в Канзас-Сіті (США).

Про це повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

Міжнародна освітня програма «Destination Imagination» — найбільша з креативності у світі, започаткована у Сполучених Штатах Америки. У 2017 році до неї долучилася й Україна. Національний центр «Мала академія наук України» став ліцензійним афілійованим представником DI і розпочав поетапну підготовку до проведення олімпіади країни-учасниці світового змагання з креативності. Всеукраїнський відбір допомагали здійснювати експерти Фундації підтримки і розвитку креативності та представники освітньої програми «Destination Imagination» у Польщі, щоб перша українська олімпіада креативності відбулася згідно з усіма правилами програми DI.

Серед 30 команд з усіх регіонів України 22-24 березня в м.Київ Сумщину представляли три команди: «О.К.О.» комунального закладу Сумської обласної ради — обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, «Boomerang» Охтирського міського центру позашкільної освіти — Мала академія наук учнівської молоді та «Happy friends» Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області.

За підсумками трьох днів змагань Сумська область здобула перше та друге місця. Друге місце в команди «Boomerang». Перемогу здобула команда «О.К.О.», вона представила суспільний напрям, відтворивши у виставі нагальну проблему — фрагмент із життя дітей з обмеженими можливостями.

Читайте також: З 1 квітня зростає допомога багатодітним сім’ям


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста