googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумщина у Рейтингу ДРА зайняла 2 та 8 місця серед інших регіонів України

6 березня 2019, 12:04Топ Конотоп
319
Сумщина у Рейтингу ДРА зайняла 2 та 8 місця серед інших регіонів України
Фото:  Сумська ОДА
У підсумковому Рейтингу Державної регуляторної служби України за 2018 рік щодо дотримання вимог та принципів державної регуляторної політики Сумська область зайняла 2 місце серед органів місцевого самоврядування України, та 8 місце — серед місцевих органів виконавчої влади.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

У розрізі районів Сумської області, за даними Сектору ДРС у Сумській області, у Рейтингу щодо дотримання органами місцевого самоврядування вимог державної регуляторної політики, зокрема частини другої статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 1 місце посів — Ямпільський район, 2 місце — Кролевецький, 3 місце — Конотопський та Середино-Будський райони.

У розрізі міських рад обласного та районного значення, більш відповідальними органами з цього Рейтингу були — Сумська (1 місце), Буринська (2 місце) та Охтирська (3 місце) міські ради.

У 1,6 разів частіше ніж у попередньому році органи місцевого самоврядування Сумщини рахували витрати суб’єктів малого та мікропідприємництва на виконання вимог своїх регулювань. Водночас, залишається відсутнім комплексний підхід органів місцевого самоврядування до обґрунтування доцільності та адекватності регуляторних актів.

З метою зменшення регуляторного навантаження на бізнес пріоритетними напрямками роботи ДРС з питань реалізації державної регуляторної політики на 2019 рік є активізація перегляду регіональних регуляторних актів, здійснення заходів, спрямованих на втрату чинності положень регуляторних актів, які ускладнюють ведення господарської діяльності, підвищення якості підготовки проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них, активізація діяльності регуляторних органів в частині виконання заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів з обов’язковим здійсненням розрахунків витрат суб’єктів господарювання на виконання вимог регулювання, моніторинг стану виконання заходів щодо дерегуляції господарської діяльності.

З повним звітом Державної регуляторної служби України  за 2018 рік та її напрямками роботи на 2019 рік можна ознайомитись на сайті ДРС за посиланням:  http://www.drs.gov.ua/press-room/analitychnyj-zvit-drs-za-2018-rik/.

Читайте також: У Конотопському районі продовжує свою роботу «Мобільний соціальний офіс»


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста