googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумщина в п’ятірці лідерів за розвитком волонтерського руху в Україні

7 лютого 2019, 15:47Топ Конотоп
250
Сумщина в п’ятірці лідерів за розвитком волонтерського руху в Україні
Фото:  Сумська ОДА
Волонтерами Сумської області під час проведення Всеукраїнської акції «Від серця до серця» зібрано більше 350 тисяч гривень, за які придбано обладнання для сурдологічного кабінету Сумської обласної дитячої лікарні.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

Цьогоріч волонтери спрямували свої зусилля на збір коштів для допомоги дітям з вадами слуху, зокрема, на забезпечення якісним медичним обладнанням сурдологічного кабінету обласної дитячої лікарні.

«Приємно, що наша молодь не байдужа і долучається до волонтерства. Цього року 1200 волонтерів долучилися задля єдиної мети — допомогти малечі з вадами слуху та її батькам жити повноцінним життям. Саме така згуртованість влади та волонтерів є запорукою втілення у життя добрих справ і результати говорять самі за себе. Сьогодні ми в п’ятірці кращих областей України за розвитком волонтерського руху і плани на наступний рік у нас не менш амбітні», — відмітив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош.

На Сумщині у благодійній акції взяли участь медичні заклади, вищі навчальні заклади, коледжі, заклади культури та державні структури.

Читайте також: У Конотопі відбулись збори студентського самоврядування міста


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста